Teatro festivalis NAMAS NR. 2

Visai netrukus, 2019 m. birželio 15 – liepos 10 dienomis,  teatras vėl ieškos sau namų… Ir laikinai juos ras vienoje apleistoje Kauno mokykloje!
Antrasis teatro festivalis NAMAS NR. 2  pakvies teatrą užsukti į mokyklą. Kodėl ten? Nes būtent ten, dažniausiai  įvyksta  rimtesnė pažintis su teatru: gimsta pirmoji meilė ir smalsumas arba nukrečia šaltas drebulys ir apima tingulys tik išgirdus žodį – TEATRAS.
Mokykla –  juk ypatinga erdvė, kartais mes ją pavadiname antraisiais namais, tad neatsitiktinai iš namų festivalis paaugo iki mokyklos. Pasirinkti tokią erdvę inspiravo antrųjų metų tema: virsmas iš vaiko į suaugusįjį, pasyvaus – aktyvų. Nors netradicinis teatras nėra jokia panacėja, visgi jį priimti kitokį, kuomet kiekvienas žiūrovas tampa ir dalyvis, vis dar sudėtinga. Tik nejudinkite manęs, tik nieko neklauskite – noriu sėdėti tyliai ir tamsoje. Toks yra tradicinis teatras: čia egzistuoja užkulisiai, literatūros kūriniai, išjungiamos šviesos, nutylama ir pasyviai stebima. Bet mes norime jus pakviesti susipažinti su kitokiu teatru. Iš pradžių gali būti nepatogu, gali kilti daug klausimų, galite jo nesuprasti,  jis gali pasirodyti negražus, bet… susipažinus su juo geriau, neabejojame, Jūs jį pamilsite!
Šiemet festivalyje svečiuosis interaktyvus suomių teatras „Center Of Everything” su teatriniu emociniu užtaisu  „Pojūčių kokteilių baras”, jungtinė Nyderlandų ir Jungtinių Amerikos Valstijų šokėjų trupė su interaktyviu pasirodymu „Koridorius”,  italų kūrėjų „Terre-Moto” interaktyve teatrinė instaliacija ir kūrybinės dirbtuvės,  Augusto Sireikio ir Pauliaus Tamolės spektaklis „#beskambučio”, vaikų interaktyvaus teatro stovykla ir teatro savaitgalis šeimoms.  Bilietai ir tikslios datos visai netrukus.