Praktinė paskaita: Teatras darbe su jaunimu

Liepos 3 dieną  kviečiame į praktinę paskaitą. Jos metu italų teatralai – lektoriai Emanuele Nargi ir Riccardo Brunetti, pristatys įtraukiančiojo (ang. immersive) teatro metodų panaudojimo galimybes darbe su vaikais ir jaunimu.
Paskaita skirta mokytojams, socialiniams darbutojams, psichologams ir visiems, kurie nori teatrą, kaip įrankį, naudoti savo darbe su vaikais ir jaunimu. Lektoriai praktiškai parodys metodus, leis patiems dalyviams įsitraukti ir tuos metodus išbandyti (patirti), o paskui pristatytis ir aptars jų teorinus aspektus, taikymo galimybes.
👤Riccardo Brunetti (IT) — mokslų daktaras, kognityvinės ir bendrosios psichologijos docentas, teatro menininkas. Riccardo – pedagoginio ir socialinio teatro ekspertas, Romos Europos universiteto (it. Università Europea di Roma) magistrantūros studijų programos „Socialinis teatro režisūra“ (it. Teatro Sociale – Formazione per conduttori ) vadovas.
👤Emanuele Nargi (IT) – režisierius, aktorius, treneris, įtraukiančio ir fizinio teatro technikas studijavęs Londono universitete Performance Making at Goldsmiths, Centro Danza M. Testa Romoje (IT), Università La Sapienza of Romoje (IT), 2010 m. AHRC nominuotas už spektaklių kūrybą Goldsmiths universitete Londone.
Paskaitos programa: 9:00-12:00 I dalis, 12:00-13:00 pietūs, 13:00-15:00 II dalis.
Dalyvių skaičius labai ribotas!
📍KAINA. Simbolinė paskaitos kaina 10 Eur. (įskaičiuoti dienos pietūs).
📍REGISTRACIJA. Registracija vykdoma el.paštu info@namaskurti.lt
📍VIETA: paskaita vyks Savanorių pr. 91, Kaune.
Paskaita vyks anglų kalba.
*Galimybė gauti pažymėjimą.