Pasirodymas KORiDORIUS

Interaktyvus šokio pasirodymas KORiDORIUS(chor. Niels Weijer) 2019 m. liepos 4 dieną 18 val. ir 19.30 val. vyks buvusioje V. Bacevičiaus pradinėje mokykloje (Savanorių pr. 91, Kaunas). Bilietai >>

Billis, Nielsas ir Koridorius sutiko vieni kitus Zd’ar pilyje 2016 metais. Jie sukūrė savo trio, parodė jį žiūrovams ir pažadėjo vienas kitam: atsimins vienas kitą tokius, kokie jie yra šiuo metu. Jie jaudinosi, kad po dviejų metų susitikę Prahoje vienas kito nebeatpažins: Ar tai kitas Koridorius? Kitas Billis ar kitas Nielsas? Koridorius dabar turi kitas sienas, kitas grindis, yra kitame pastate, kitame mieste, o gal ir šalyje. Nepaisant to, kaip pasikeitė Koridorius, draugus mes vistiek atpažįstame.  
Koridorius vis dar puikiai atminė choreografiją. Kad Billis ir Nielsas būtų tokie pastovūs… Billis ir Nielsas paaugo: ar gali būti, kad Koridoriaus sienos tapo žemesnės? Koridorius pailgėjo: ar Billis ir Nielsas taip greitai nebebėga? Koridorius dabar tamsesnis ir blankesnis: ar tik atmintyje jis liko šviesus ir ryškus? O gal tiesiog Koridorius daug pakantesnis.
Liepos 4 dieną  Billis ir Nielsas susitiks su vienu miesto mokyklos koridorių ir sukurs naują trio, kurio dalimi turės progą tapti festivalio „Namas Nr. 2” lankytojai.
Niels Weijer /choreografas, atlikėjas, menininkas
„Gyvenimas – tai nuolat erdvėje besikeičiantis raštas. Pasaulis turi raštą, mano kūnas turi raštą. Raštai yra sukurti iš įvairiausių mūsų formų kombinacijų: jos sudarytos iš taškų, linijų, bangų ir energijų, kurios kartu kuria geometrines figūras. Šitos geometrinės figūras nulemia erdvė, nulemia judėjimas. Galų gale, tai tiesiog įtakų tinklas, kurį aš bandau suprasti savo kūrybiniame kelyje. Tai būdas parodyti, kaip aš suprantu mane supantį pasaulį. Tai kelionė – atrasti pasaulį per geometriją,” – apie savo kūrybos tikslus sako Nielsas. Jis studijavo Codarts universitete Roterdame (NL) ir Nacionalinėje Danijos baleto akademijoje Amsterdame (NL). Per savo karjeros metus dalyvavo spektakliuose: „Elegija “ pagal Olgą Tsvetkovą, „Tetris” pagal Erik Kaiel, „Kokers” pagal Dado Dans ir daug kitų šokio pasirodymų. Nielsas su pasirodymais gastroliavo Kanadoje, Amerikoje, Naujoje Zelandijoje, Kinijoje, Belgijoje ir t.t. Taip pat sukūrė ir ne vieną asmeninį projektą. Vienas jų yra Lietuvoje pristatomas „KORiDORIUS” (eng. CORiDOR_PiECE) sukurtas kartu su amerikos šokėju Billiu Weijer Čekijoje. 
Laikas: 2019 m. liepos 4 d. (ketvirtadienis) 18 val. ir 19.30 val.
Vieta: Buvusi V. Bacevičiaus pradinė mokykla (Savanorių pr. 91, Kaunas)
Trukmė: 50 min. , bilieto kaina 10 Eur. Bilietus platina TIKETA.