Renkama teatro būrelio grupė

Pabaigus festivalio „Namas Nr. 4” sprintą, festivalio komanda kviečia jaunuosius teatralus į maratoną. Dar neišblėsus vasaros stovyklos „Kuriame teatrą!” atsiminimams, pirmą kartą renkame teatro būrelio 8 – 14 m. amžiaus grupę. Pratimus ir užduotis atliksime ir visi kartu, ir formuosime mažesnes to paties amžiaus tarpsnio grupeles kūrybinėms užduotims atlikti.
Per mokslo metus mažieji teatralai turės galimybę susipažinti su įvietintu (en. site-specific) teatru, išbandyti šviesos, šešėlių, cirko, pojūčių bei objektų teatro žanrus. Įvairių teatrinių žaidimų pagalba lavins savo kūrybiškumą, muzikalumą, vaizduotę, stiprins tarpusavio bendravimo ir lyderystės įgūdžius. Ugdydami teatrinius gebėjimus mokysimės kurti teatrą netikėtose erdvėse. Per metus sukursime ir tėvelius pakviesime į ne vieną premjerą.
STOVYKLOS VADOVĖ.  Paulina Pranciška Nešukaitytė ne vienerius metus dirba su vaikais ir tiki kiekvieno vaiko sėkme ir tuo, kad nekūrybingų vaikų nėra!
Paulina Pranciška Nešukaitytė – scenografė, festivalio „Namas Nr. X” organizatorė, pedagogė. Paulina dirbusi įvairių žanrų teatre, dalyvavusi ne viename tarptautiniame projekte, daugiausia dėmesio skiria įvietinto (en. site – specific) ir lėlių teatrui bei naujų jo formų paieškai. Prieš metus su kolege Renata Bartusevičiūte pristatė įvietinto teatro spektaklį vaikams „Sekretas”, o šiemet kvietė į premjerą V-ame forte „Nematomas draugas”. Taip pat yra pastačiusi spektaklį „theSYSTEM”, kuriame bendradarbiaujant su Čekijos menininkais, sujungė lėlinę animaciją, lėlių teatrą, šiuolaikinį šokį bei elektroninę muziką ir sulaukė palankių vertinimų tiek Prahoje, tiek Lietuvoje. Už pasirodymą „Gegužės naktis“, pristatytą Maskvos lėlių teatre, kartu su kolege režisiere Karolina Žernyte nominuota Maskvos teatro „Auksinės kaukės“ apdovanojimuose, kaip novatoriškiausios premjeros autorės. Pedagoginės patirties įgijo „Renkuosi mokyti” programoje.
DALYVIAI .Visi 8-14 m. vaikai, nepriklausomai nuo meninių gebėjimų.
LAIKAS. Pirmadieniai 16:30 – 18:00 val. Pirmas susitikimas spalio 10 d.
VIETA. Kauno arkivyskupijos jaunimo centras, Vilniaus g. 7, II aukštas.
KAINA. 35 eur/mėn.
REGISTRACIJA. Užsiregistruoti kviečiame el. paštu: paulina@namaskurti.lt