Stovykla vaikams KURIAME TEATRĄ!

Teatro stovykla KURIAME TEATRĄ! – tai penkių dienų teatro nuotykis 13-16 metų paaugliams.
Stovyklos metu jaunieji teatralai turės galimybę susipažinti su įvietintu (en. site-specific) teatru, išbandyti šviesos, šešėlių, cirko, akrobatikos, pojūčių bei objektų teatrų elementus. Įvairių teatrinių žaidimų pagalba vaikai lavins savo kūrybiškumą, muzikalumą ir vaizduotę, stiprins tarpusavio bendravimo įgūdžius. Stovyklos metu paaugliai bus kviečiami pažinti savo miesto istoriją – susipažinsime su Kauno penktojo forto, Santakos parko, Kauno arkivyskupijos jaunimo centro pastato erdvėmis ir jų istorijomis. Ugdydami teatrinius gebėjimus mokysimės kurti teatrą netikėtose erdvėse. Paskutinę stovyklos dieną tėvelius pakviesime pasivaikščioti po visų drauge sukurtą istoriją.
Stovyklos vadovės Paulina Pranciška Nešukaitytė ir Indrė Lencevičiūtė ne vienerius metus dirba su vaikais. Jos tiki kiekvieno vaiko sėkme ir tuo, kad nekūrybingų vaikų nėra.
DALYVIAI: Visi 13-16 m. vaikai, nepriklausomai nuo meninių gebėjimų. Grupė iki 15 vaikų
LAIKAS IR VIETA: 2022 m. rugpjūčio 22 – 26 dienomis, Kauno arkivyskupijos jaunimo centras, Vilniaus g. 7, II aukštas.
KAINA: Dienos stovyklos kaina – 220 Eur. (į kainą įskaičiuoti dienos pietūs ir užkandžiai). Registruojant du vaikus taikoma 10 % nuolaida. Sumokėti už stovyklą galite ČIA.
REGISTRACIJA: Pavedimo kopiją ne vėliau kaip per 5 d.d. atsiųskite  el. paštu: paulina@namaskurti.lt. Laiške nurodykite vaiko vardą ir amžių. Mes Jums atsiųsime stovyklos sutartį bei detalią stovyklos programą. Atsisakius stovyklauti registracijos mokestis negrąžinamas, išskyrus Force majeure ir ligos atvejus.
STOVYKLOS VADOVĖS:
Paulina Pranciška Nešukaitytė – scenografė, festivalio „Namas Nr. X” organizatorė. Paulina dirbusi įvairių žanrų teatre, dalyvavusi ne viename tarptautiniame projekte, daugiausia dėmesio skiria įvietinto (en. site – specific) ir lėlių teatrui bei naujų jo formų paieškai. Prieš metus su kolege Renata Bartusevičiūte pristatė įvietinto teatro spektaklį vaikams „Sekretas”. Taip pat yra pastačiusi spektaklį „theSYSTEM”, kuriame bendradarbiaujant su Čekijos menininkais, sujungė lėlinę animaciją, lėlių teatrą, šiuolaikinį šokį bei elektroninę muziką ir sulaukė palankių vertinimų tiek Prahoje, tiek Lietuvoje. Už pasirodymą „Gegužės naktis“, pristatytą Maskvos lėlių teatre, kartu su kolege režisiere Karolina Žernyte nominuota Maskvos teatro „Auksinės kaukės“ apdovanojimuose, kaip novatoriškiausios premjeros autorės. Pedagoginės patirties įgijo „Renkuosi mokyti” programoje bei dirbdama Kalvarijos ir Rumšiškių gimnazijose.
Indrė Lencevičiūtė – aktorė, klounė, neformaliojo ugdymo teatro mokytoja. Baigusi LMTA aktorystės studijas bei klounados mokyklą ,,Samovaras” (fr. Le Samovar) Prancūzijoje. Teatrinius įgūdžius taip pat tobulino tarptautinėje Žako Lekoko (fr. Ecole Jacques Lecoq) fizinio teatro mokykloje Paryžiuje bei baigė tarptautinę juoko mokyklą ISH (en. International school of humor) Vienoje. Buvusi teatro judėjimo ,,NO THEATRE” narė, kuris savo kūryba ieškojo netradicinio teatro formų, pastatė įvietinto teatro spektaklį ,,MR. FLUXUS arba Šarlatanai” bei kūrė teatrines provokacijas įvairiose miesto erdvėse. Šiuo metu aktyviai plėtoja klounados žanrą Lietuvoje, dirba organizacijoje Raudonos Nosys Gydytojai Klounai, kuria klounados solo pasirodymus, moko teatro mokyklose.