Stovykla vaikams KURIAME TEATRĄ!

Teatro stovykla KURIAME TEATRĄ!  – tai penkių dienų teatro nuotykis 8-12 metų vaikams.
Birželio 28 – liepos 2 d.  Kauno kameriniame teatre vyksiančios stovyklos metu, mažieji teatralai turės galimybę susipažinti su įvietintu (en. site-specific) teatru, išbandyti šviesos, šešėlių, cirko teatrų elementus ir sukurti spektaklį, kurį stovyklos uždarymo dieną galės pamatyti šeimos nariai ir draugai. Įvairių teatrinių žaidimų pagalba vaikai lavins savo kūrybiškumą, vaizduotę, stiprins tarpusavio bendravimo įgūdžius.
Kviesime vaikus pažinti teatro, miesto ir savo paties istoriją. Tai bus pagrindas naujo spektaklio scenarijaus ir veiksmo kūrimui, kuriame sujungsime įvairius teatro žanrus. Stovyklos metu vaikai pažins pačias slapčiausias teatro erdves, jų istoriją bei sukurs savo istoriją, kuri apsigyvens visose teatro erdvėse. Paskutinę stovyklos dieną tėvelius pakviesime pasivaikščioti ne tik po teatro erdves, bet ir po visų kartu sukurtą istoriją.
Stovyklos vadovės Paulina Pranciška Nešukaitytė ir Indrė Lencevičiūtė ne vienerius metus dirba su vaikais. Jos tiki kiekvieno vaiko sėkme ir tuo, kad nekūrybingų vaikų nėra.
DALYVIAI:
Visi 8-12 m. vaikai, nepriklausomai nuo meninių gebėjimų. Grupė iki 15 vaikų.
LAIKAS IR VIETA:
Birželio 28 – liepos 2 diena.  Kasdien nuo 8:00 iki 17:30, Kauno miesto kameriniame teatre (Kęstučio g. 74A).
KAINA:
Dienos stovyklos kaina perkant iki gegužės 31 d. – 111 Eur., perkant vėliau – 150 Eur. (į kainą įskaičiuoti dienos pietūs ir užkandžiai).
REGISTRACIJA: 
parašykite laišką el. paštu paulina@namaskurti.lt. Laiške nurodykite vaiko vardą ir amžių. Mes Jums atsiųsime sąskaitą faktūrą registracijos mokesčiui (registracija galios sumokėjus avansinį mokestį – 50 Eur.) Atsisakius stovyklauti registracijos mokestis negrąžinamas, išskyrus Force majeure ir ligos atvejus. Užregistravus vaiką į stovyklą ir sumokėjus avansą, bus išsiųsta:
* sutartis – tėvų sutikimas (ją pasirašytą galėsite pristatyti atvežę vaiką į stovyklą);
* detali stovyklos programa.
STOVYKLOS VADOVĖS:
Paulina Pranciška Nešukaitytė – scenografė, organizatorė, „Renkuosi mokyti” mokytoja. Paulina dirbusi įvairių žanrų teatre, dalyvavusi ne viename tarptautiniame projekte, daugiausia dėmesio skiria įvietinto (en. site- specific) ir lėlių teatrui bei naujų jo formų paieškai. Prieš keletą metų pristačiusi premjerą „theSYSTEM”, kurioje bendradarbiaujant su Čekijos menininkais, sujungė lėlinę animaciją, lėlių teatrą, šiuolaikinį šokį bei elektroninę muziką ir sulaukė palankių vertinimų tiek Prahoje, tiek Lietuvoje. Už pasirodymą „Gegužės naktis“, pristatytą Maskvos lėlių teatre, kartu su kolege režisiere Karolina Žernyte nominuota Maskvos teatro „Auksinės kaukės“ apdovanojimuose, kaip novatoriškiausios premjeros autorės. Pedagoginės patirties įgijo „Renkuosi mokyti” programoje bei dirbdama Kalvarijos ir Rumšiškių gimnazijose.
Indrė Lencevičiūtė – aktorė, klounė, neformaliojo ugdymo teatro mokytoja. Baigusi LMTA aktorystės studijas bei klounados mokyklą ,,Samovaras” (fr. Le Samovar) Prancūzijoje. Teatrinius įgūdžius taip pat tobulino tarptautinėje Žako Lekoko (fr. Ecole Jacques Lecoq) fizinio teatro mokykloje Paryžiuje bei baigė tarptautinę juoko mokyklą ISH (en. International school of humor) Vienoje. Buvusi teatro judėjimo ,,NO THEATRE” narė, kuris savo kūryba ieškojo netradicinio teatro formų, pastatė įvietinto teatro spektaklį ,,MR. FLUXUS arba Šarlatanai” bei kūrė teatrines provokacijas įvairiose miesto erdvėse. Šiuo metu aktyviai plėtoja klounados žandrą Lietuvoje, dirba organizacijoje Raudonos Nosys Gydytojai Klounai, kuria klounados solo pasirodymus, moko teatro mokyklose.