Spektaklis-nuotykis vaikams SEKRETAS

Interaktyvus spektaklis-nuotykis vaikams „Sekretas“- 2021 m. rugsėjo 9-12 d.  kūrybos centre „K.I.N.A.S. Panemunė“ (Vaidoto g. 26, Kaunas). Bilietai >>>

Užsimerkite ir pabandykite prisiminti patį nuostabiausią įvykį savo gyvenime. Ar gerai matote vietą, kurioje esate? Žmonių veidus? Ką girdite? Kuo tas įvykis kvepia? Kur gyvena jūsų prisiminimas? Kūrybinis duetas „Miglon“ kviečia mažuosius žiūrovus susipažinti su netradiciniu teatru ir interaktyvaus spektaklio-nuotykio metu SEKRETAS, pabandyti kartu atsakyti į klausimus: Kur gyvena prisiminimai ir kaip juos išsaugoti?
Panemunėje, netoli Nemuno, šalia smaragdiškai žalio šilo, stovi paslaptingas namas. Namas pilnas istorijų ir paslapčių, menantis kone šimtą metų. O per tokį laiką… oho… kiek visko įvyko: ir gero, ir blogo, ir linksmo, ir liūdno. Bet po truputį visos šios istorijos, kuriomis  buvo pripildytas namas, nyksta. Kodėl? Tarsi spalvoti kaleidoskopo stikliukai – kiekvienas namo kambarys atskleis po mažą paslaptį ir leis vis labiau priartėti prie atsakymo.
Interaktyviame spektaklyje, pasitelkus regą, klausą, uoslę, lytėjimą, vaikai bandys išnarplioti tikrą detektyvą, kurio metu sužinos ne tik namo, bet ir Panemunės istoriją. Mažieji žiūrovai įtrauks į spektaklio siūlomą nuotykį, o žadinant jų smalsumą, vaizduotę ir kūrybiškumą, kiekvienas iš jų galės patirti, koks nepakartojamai įdomus yra netradicinis teatras.
Kūrybinė komanda. Režisuoja: Paulina Pranciška Nešukaitytė ir Renata Bartusevičiūtė, vaidina: Artūras Dubaka ir Giedrius Bučas, šviesos dizainas – Tomas Zinkus, garso dizainas – Vygintas Kisevičius, video – Mantas Zinkevičius.
Amžius. Spektaklis skirtas 6-10 m. vaikams, bet mielai laukiame tiek, mažesnių, tiek ir vyresnių vaikų. Spektaklio metu reiks vaikščioti, rekomenduojame apsirengti patogiai.
Laikas: 2021 m. rugsėjo 9  d. (ketvirtadienis) – 10:00, 11:30 ir 13:00 val., rugsėjo 10 d. (penktadienis) 10:00 val., rugsėjo 12 d. (sekmadienis) – 11 val. ir 12.30 val.
Vieta:  kūrybos centras K.I.N.A.S. Panemunė (Vaidoto g. 26, Kaunas). Tai netradicinė teatro erdvė, rekomenduojame apsirengti patogiai.
Trukmė: 50 min. Bilieto kaina – 5 Eur., ikimokyklinio amžiaus vaikams – 1 Eur. Bilietus platina TIKETA.
DĖMESIO!  Dalyvaujant spektakliuose suaugusiems reikalingas galimybių pasas.