Stovykla vaikams KURIAME TEATRĄ!

Teatro stovykla – tai penkių dienų teatro nuotykis 8-12 metų vaikams birželio 25-29 dienomis Kaune. Jos metu mažieji teatralai ne tik turės galimybę susipažinti su įvietintu ir įtraukiančiu teatru, įgyti teatro įgūdžių, lavinti kūrybiškumą, saviraišką, bet ir patys sukurti interaktyvų spektaklį.
Šiemet teatro festivalis „Namas Nr. 2” keliasi į mokyklos erdvę, tad ir jaunieji kūrėjai ieškos savo svajonių mokyklos, dalinsis mokykloje patirtomis istorijomis, o iš jų svajonių ir prisiminimų gims spektaklis į kurį bus pakviesti tėveliai ir patys artimiausi bičiuliai. Stovykla vyks miesto centre – buvusioje V. Bacevičiaus pradinėje mokykloje su dideliu ir nuostabiu uždaru kiemu (Savanorių pr. 91).
Stovyklos vadovės – tai scenografė Paulina Nešukaitytė ir aktorė Inga Šviesaitė, kurios pedagoginių žinių semiasi „Renkuosi mokyti” projekte ir tiki kiekvieno vaiko sėkme ir džiaugsmą teikiančiu įtraukiuoju mokymosi procesu.
STOVYKLOS VADOVĖS:
Paulina Nešukaitytė – scenografė, „Renkuosi mokyti” teatro mokytoja.
Paulina dirbusi įvairių žanrų teatre, dalyvavusi ne viename tarptautiniame projekte, daugiausia dėmesio skiria įvietinto (en. site-specific) ir lėlių teatrui bei naujų jo formų paieškai. Prieš keletą metų pristačiusi premjerą „theSYSTEM”, kurioje bendradarbiaujant su Čekijos menininkais, sujungė lėlinę animaciją, lėlių teatrą, šiuolaikinį šokį bei elektroninę muziką ir sulaukė palankių vertinimų tiek Prahoje, tiek Lietuvoje. Už pasirodymą „Gegužės naktis“, pristatytą Maskvos lėlių teatre, kartu su kolege režisiere Karolina Žernyte nominuota Maskvos teatro „Auksinės kaukės“ apdovanojimuose, kaip novatoriškiausios premjeros autorės. Pedagoginės patirties semiasi „Renkuosi mokyti” programoje, dirbdama teatro mokytoja Kalvarijos gimnazijoje ir tiki kiekvieno vaiko sėkme.
Inga Šviesaitė – aktorė, dizainerė, „Renkuosi mokyti” teatro mokytoja.
Dirbusi teatre vaikams bei su įvairiais jaunimui skirtais teatro projektais Lietuvoje bei Europoje. Vėliau Inga pasuko rūbų dizaino keliu ir įkūrė drabužių prekės ženklą „MANO”. Gavusi Klaipėdos miesto savivaldybės stipendiją kultūros ir meno kūrėjams įsikūrė „Kultūros fabrike”, kur ne tik plėtojo savo veiklą, pristatė kolekciją iš lino „Penktas elementas”, bet ir bendradarbiavo su Klaipėdos jaunimo teatru, rengiant kūrybines stovyklas vaikams „Jaunasis kūrėjas”. Jau antrus metus Inga yra programos „Renkuosi mokyti” teatro mokytoja Jonavoje, kuri skatina vaikus ne tik pamilti ir pažinti teatrą, bet ir save pačius bei aplinką, kurioje jie veikia.
DALYVIAI:
Visi 8-12 m. vaikai, nepriklausomai nuo meninių gebėjimų. Grupė iki 20 vaikų.
LAIKAS IR VIETA:
Birželio 25 – 29 diena, nuo 8:00 iki 17:30, V. Bacevičiaus pradinė mokykla Kaune (Savanorių pr. 91).
KAINA:
Dienos stovyklos kaina perkant iki gegužės 30 d. – 99 Eur., perkant vėliau – 119 Eur. ( (į kainą įskaičiuoti dienos pietūs ir užkandžiai). 
REGISTRACIJA: 
parašykite laišką šiuo el. paštu renata@namaskurti.lt. Laiške nurodykite vaiko vardą ir amžių.  Mes Jums atsiųsime sąskaitą faktūrą registracijos mokesčiui (registracija galios sumokėjus avansinį mokestį – 50 Eur.) Atsisakius stovyklauti registracijos mokestis negrąžinamas, išskyrus Force majeure ir ligos atvejus.
Užregistravus vaiką į stovyklą ir sumokėjus avansą, bus išsiųsta:
* sutartis – tėvų sutikimas (ją pasirašytą galėsite pristatyti atvežę vaiką į stovyklą);
* detali stovyklos programa.