Teatro festivalis NAMAS NR. 2

Visai netrukus, 2019 m. birželio 15 – liepos 10 dienomis,  teatras vėl ieškos sau namų… Ir laikinai juos ras vienoje seniausių Kauno mokyklų – V. Bacevičiaus pradinėje mokykloje tik užkilus ant Žaliakalnio kalno.
Kodėl kviesime į mokyklą? Nes būtent ten, dažniausiai  įvyksta  rimtesnė pažintis su teatru: gimsta pirmoji meilė ir smalsumas arba nukrečia šaltas drebulys ir apima tingulys tik išgirdus žodį – TEATRAS.
Mokykla –  juk ypatinga erdvė, kartais mes ją pavadiname antraisiais namais, tad neatsitiktinai iš namų festivalis paaugo iki mokyklos. Pasirinkti tokią erdvę inspiravo antrųjų metų tema: virsmas iš vaiko į suaugusįjį, pasyvaus – aktyvų. Nors netradicinis teatras nėra jokia panacėja, visgi jį priimti kitokį, kuomet kiekvienas žiūrovas tampa ir dalyvis, vis dar sudėtinga. Tik nejudinkite manęs, tik nieko neklauskite – noriu sėdėti tyliai ir tamsoje. Toks yra tradicinis teatras: čia egzistuoja užkulisiai, literatūros kūriniai, išjungiamos šviesos, nutylama ir pasyviai stebima. Bet mes norime jus pakviesti susipažinti su kitokiu teatru. Iš pradžių gali būti nepatogu, gali kilti daug klausimų, galite jo nesuprasti,  jis gali pasirodyti negražus, bet… susipažinus su juo geriau, neabejojame, Jūs jį pamilsite!

— Programa —
Birželio 12 d. 21:54 – 04:42 val. slaptas manifestas „nesąmonė tas teatras”
Birželio 15 d. 17 – 22 val.  suomių teatro kompanijos „Center Of Everything” interaktyvus pasirodymas „Pojūčių kokteilių baras” 
Birželio 16 d. 17 – 22 val. suomių teatro kompanijos„Center Of Everything” interaktyvus pasirodymas „Pojūčių kokteilių baras”
Birželio 20 d. 18 val. režisieriaus P. Tamolės spektaklis  „#beskambučio”
Birželio 25 – 29 d.  Teatro stovykla vaikams  „Kuriame teatrą!” ir teatro savaitgalis šeimoms
Liepos 4 d.  18 val. ir 19.30 val. Jungtinė Nyderlandų ir Jungtinių AmerikosValstijų šokėjų trupė su interaktyviu pasirodymu „KORiDorius”
Liepos 4 – 10 d.  italų E. Nargi ir R. Brunetti  kūrybinės dirbtuvės profesionalams
Liepos 10 d. 19 val.   interaktyve teatrinė instaliacija  „Terre-Moto” (rež. italas E. Nargi)
Dėl vaikų teatro stovyklos ir kūrybinių dirbtuvių profesionalams, registruokitės el. paštu renata@namaskurti.lt. Bilietus į pasirodymus  platina Tiketa.