Kinetinis spektaklis NEKALTAS PRASIDĖJIMAS

„Apeirono“ teatro kinetinis spektaklis „Nekaltas prasidėjimas“ – 2021 m. rugsėjo 16-17 d. (18 val. ir 19.30 val.), kūrybos centre „K.I.N.A.S. Panemunė“ (Vaidoto g. 26, Kaunas). Bilietai >>>

Kinetinis spektaklis „Nekaltas prasidėjimas“ – tai eksperimentinis „Apeirono teatro” darbas, kuriame, naudojant gyvą objektą (aktoriaus kūną) ir negyvą objektą (daiktą), tyrinėjamas kūnų judėjimas ir juos veikiančių jėgų ryšys. Spektaklyje vizualiomis priemonėmis kuriama sąveika tarp statikos ir dinamikos, disbalanso ir pusiausvyros. Tyrinėjamas kūnų judėjimo ir juos veikiančių jėgų ryšys.
Spektaklio vizualiniuose sprendimuose prioritetas teikiamas kūnų lengvumo, asketiškumo, vaizdų ir simbolių dinamikos kūrimui. Teatras čia naudojimas, kaip terapijos priemonė, karantino apribojimuose (statikoje) gyvenantiems ar gyvenusiems žmonėms.
Kūrėjai kelia klausimą: „Kas būna, kai niekas negimsta?“, kelia plačiąja prasme – kai negimsta idėjos, aistra, vaikai, revoliucijos, naujos gyvybės formos? Bet tuo pačiu – ar gali būti, kad kažkas gimsta ir tada, kai niekas negimsta.
Kūrybinė komanda. Režisierės: Eglė Kazickaitė ir Greta Gudelytė, vaidina: Greta Gudelytė, Ričardas Bartašius, Eglė Kazickaitė, kostiumų dailininkė – Erika Jankauskaitė.
Laikas: 2021 m. rugsėjo 16 d. (ketvirtadienis) 18 val. ir 19.30 val.,  rugsėjo 17 d. (penktadienis) 18 val. ir 19.30 val.
Vieta:  kūrybos centras K.I.N.A.S. Panemunė (Vaidoto g. 26, Kaunas). Tai netradicinė teatro erdvė, rekomenduojame apsirengti patogiai.
Trukmė: 50 min. , bilieto kaina 8 Eur. Bilietus platina TIKETA >>>
Dėmesio! Dalyvaujant spektakliuose reikalingas galimybių pasas.