Spektaklis/potyris LOVE(LESS) STORY

 Spektaklis/potyris „Love(less) story“ – 2021 m. rugsėjo 10-12 d. kūrybos centre „K.I.N.A.S. Panemunė“ (Vaidoto g. 26, Kaunas). Bilietai >>>

LOVE(LESS) STORY – tai judesio, vaizdo, garso ir tylos spektaklis/potyris. Apie vyrą ir moterį kartu ir po vieną uždarame name, apie (ne)meilę ir nors nedidelę, bet viltį.
„Kaip aš tau pasakysiu, kad tai pjesė apie du be galo vienišus žmones, gyvenančius kartu. Jie labai myli vienas kitą ir labai vienas kito neapkenčia. Neapykanta yra kita meilės pusė, ji atsiranda tada, kai itin vienišas ir tos vienatvės išlaisvintas žmogus pasijunta esąs priklausomas. Juk žinau, kad ir tu jauti tą neapykantą […] Mes nuolat kovosime vienas su kitu, tačiau tiktai kiekvienas savyje, išorėje to niekas, nei tu, nei aš, nematysime. Pikčiausias priešas yra žmogus, bandantis atimti mūsų vienatvę ir mūsų liūdesį. Tačiau tai tas priešas, be kurio mes negalime, tai mūsų mylimas priešas. Štai apie tai ta pjesė, mieloji […].“  Kęstutis Navakas „Vyno kopija“, 2016
Kūrybinė komanda: Šarūnas Datenis ir Severija Janušauskaitė.
Laikas: 2021 m. rugsėjo 10 d. (penktadienis) 18 val., rugsėjo 11 d. (šeštadienis) 18 val. ir 19.30 val., rugsėjo 12 d. (sekmadienis) 17 val.
Vieta:  kūrybos centras K.I.N.A.S. Panemunė (Vaidoto g. 26, Kaunas). Tai netradicinė teatro erdvė, rekomenduojame apsirengti patogiai.
Trukmė: 50 min. , bilieto kaina 8 Eur. Bilietus platina TIKETA >>>
Dalyvaujant spektakliuose reikalingas galimybių pasas.